Bize Ulaşın: +90 312 315 25 10

KURUMSAL

1997 yılında ANKARA’ da kurulan ve faaliyetlerine başlayan OKKALI AKSU İNŞAAT ve 2004 yılında faaliyetine başlayan SİS DEMİR ELEKTRİK İNŞAAT ,  ‘ birlikten güç doğar’ felsefesi ile güçlerini ve enerjilerini birleştirerek Ali OKKALI ve İbrahim DEMİR yönetiminde DOSİMA YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak kurulmuştur.

Yola çıktığı 1997 yılından beri dürüst ticaret ahlakını, müşteri memnuniyetini, sürekli araştırma ve geliştirme konumlarını ilke edinen Dosima Yapı; her konseptte projeler üretmiş, son yıllarda da ulaşılabilir ULTRA LÜKS olarak tanımlayabileceğimiz nitelikli olmasının yanında rakamsal anlamda da realist konut projelerine ağırlık vermiştir.

ANKARA genelinde ürettiği ve teslim ettiği projeleri ile değerli ANKARA halkının güvenini ve teveccühünü kazanmış olmanın en büyük sermayeleri olduğuna inanan Dosima Yapı ailesi, ciddi bir büyüme ivmesiyle yoluna devam ederken şirket yapısını daha da güçlendirmiştir. Değişimi göz ardı etmeyen Dosima Yapı 2015 yılının başında teknik kadrosunu ve imalat ekiplerini hepsi işinin ehli eğitimli çalışanlarla güçlendirmiş aynı zamanda profesyonel satış ofislerini ve çağrı merkezlerini kurarak uzman satış ekibiyle satış mantalitesini tamamen yenilemiştir.

Gerek ANKARA’nın değişik lokasyonlarında uygun arsalarda kurguladığımız projeler gerekse kentsel dönüşüm çerçevesinde planladığımız projeler ile siz değerli ANKARA halkıyla beraber büyüyen ve gelişen ANKARA’ mızı imar etmeye devam edeceğiz.

Dosima Yapı ailesi olarak hepinizi selamlıyor ve saygılarımızı sunuyoruz.

DOSİMA GOLD KONUTLARI - HAYAT VERENLER

İbrahim DEMİR
Genel Müdür

Ali OKKALI
Şirket Ortağı

Ali Savaş YILMAZ
Mimar

Ahmet Kürşat KARA
İnşaat Mühendisi