Bize Ulaşın: +90 312 315 25 10

7/24 ACİL TIP TEKNİSYENİ VE HEMŞİRE HİZMETİ

Resepsiyon birimimizde çalışacak olan Resepsiyon personelimiz;
Acil Tıp Teknisyeni (ATT) veya hemşirelerden oluşturulacak personeller ile sağlanılacak, teknik ekipmanlar bulundurulacaktır.
Böylece Acil Sağlık problemlerinizle ilgili ilk müdahale sağlanacak ve zaman yönetimi, olası olumsuzluklarda hayat kurtaracaktır.

resepsiyonhemşireteknisyen

EKOLOJİK EV

Bu dairelerin en büyük özelliği; inşa aşamasında nefes alınan alanlarda petrol esaslı, kimyasal ve sentetik ürünler kullanılmamış olmasıdır.

Sadece doğal taş, cam, tuz tuğlası, ahşap ve demir kullanılarak inşaa edilmiştir.

Bu dairelerimizde nefes alınan alanlarda sadece mecburiyetten dolayı, doğrama fitilleri ve elektrik düğmelerinin mekanizmaları plastik konulmuştur. Diğer bütün malzemeler doğadan kullanılmıştır.

*Bu tip dairelerimiz için inşaat aşamasında karar verilmesi gerekmektedir.

ekolojik evdoğalekoloji

DAİRELERDE ACİL ÇAĞRI BUTONU

Bu sistem site sakinlerimizin hayatını kolaylaştırmak ve olası bir acil durumda vakit kaybetmeden müdahale edebilmeye imkân sağlar.

acil çağrı butonubakıcı izleme sistemiacil durum

YAŞLI VE ENGELLİLERİN KULLANIMINA UYGUN BANYO-WC SİSTEMİ

Özel ihtiyaç sahipleri ve yaşlılar için hayatı kolaylaştırmak daha özenli ve ayrı bir önem teşkil eder. Projemizdeki akıllı sistem çözümlerimiz ile Banyo ve WC leri çok daha güvenli ve engelli kullanımına uygun dizayn ederek rahat mekânlara dönüştürüyoruz. Engelli sakinlerimiz ve konuklarımız için her şeyi en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüyoruz.
Ortak alanlarımızda da engelsiz tuvaletlerimiz mevcuttur.

yaşlılara uygunengellilere uygunbanyo tuvalet sistemigüvenlirahatakıllı çözüm

RAMPALAR VE EŞİKSİZ SİSTEM

Binamızın bütün alanlarında tekerlikli sandalye ve yürüme zorluğu çeken sakinlerimizin hiç zorlanmadan sosyal yaşantılarını sürdürebilecekleri teknik altyapımız mevcuttur.Binamızın bütün alanları rampalarla donatılmış ve binamız tamamen eşiksiz ve de engelsizdir.

rampaeşiksizengelsiz

KAMERA ALT YAPISI İLE İSTEĞE BAĞLI UZAKTAN EV İZLEME ÖZELLİĞİ

Nerede olursanız olun evinizi; cep telefonu, tablet veya bilgisayardan 7/24 uzaktan izlemenizi sağlayacak kamera sistemi alt yapısını, tüm dairelerde standart olarak sizlere sunacağız.

kameragüvenlik

SEDYE ASANSÖRÜ VE ENGELLİLERİN KULLANIMINA UYGUN ASÖNSÖRLER

Engelli site sakini ve konuklarımız için rahatsızlık, hastalık ve özel taşınma ihtiyacı olan durumlarda normal kullanım dışında onları özel ve daha rahat hissettirecek, aciliyet gereken durumlarda zaman kazandıracak gerekli özel donanımların bulunduğu asansör sistemlerimiz bulunmaktadır.

asansörsedye asansörüengelsizgüvenli yaşam

ISI SABİTLEME SİSTEMİ

Dairelerimizde yaz-kış istenilen sıcaklıkta daire ısısı kontrol ve ayarlama sistemi bulunmaktadır.

ısı sabitlemeısı kontrol

7/24 ELEKTRİK VE SU

Dairelerimizin tamamında elektrik ve su kesintisi olması durumlarında tam teşekküllü jeneratörümüz ve su depolarımız mevcuttur.

elektriksujeneratörsu depoları

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR İÇİN ŞARJ ÜNİTESİ

Site sakinleri ve konuklarımız için mağduriyet yaşamamaları adına elektrikli araçlara tahsis edilmiş özel şarj ünitesi bulunmaktadır.

şarj ünitesielektrikli araç

SES YALITIMI

Artık sizi hiçbir ses rahatsız etmeyecektir.

sesyalıtımsessizlik

OTOMATİK YANGIN SÖNDÜRME

Plazamızda; yangını kendi algılayan, kendi kendine çalışan ve yangını kaynağında söndüren bu sistem güvenli bir yaşama imkânını size sunmaktadır.Bu sistem; yangının etkin bir şekilde kontrol altına alınması gereken ilk dakikalarında, tehlikenin algılanmasını sağlayıp ilk müdahale aşamasını hızlandırarak can ve mal kaybını önleme imkânı sağlayacaktır.

yangın söndürmeotomatik