Bize Ulaşın: +90 312 315 25 10

SOSYAL DONATILAR VE HİZMETLERİMİZ

SOSYAL DONATILAR

MİSAFİR YATAK ODALARI

Site sakinlerimizin değerli misafirleri için, evinizin sıcaklığında konaklama imkânı sunmaktayız.

KAT TERASLARI

Her katta bulunan teraslarımızda sizin ve personelinizin zaman kaybına uğramadan molalarını değerlendirebilecekleri açık alanlarımız mevcuttur.

SPOR SALONU

Tesisimiz, bina sakinlerimizin tüm sportif beklentilerini karşılayacak standartlarda sportif ekipmana ve yaşam alanına sahiptir. Tesisimizde ayrıca profesyonel eğitmenlerimizden yardım alma imkanı sağlamaktayız. Eğitmenlerimiz kişiye özel vücut analizi ile egzersiz programı hazırlayarak sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmanıza yardımcı olurlar.

SÜS HAVUZU

Peyzaj çalışmamız dâhilinde alanımızdaki süs havuzu ve yürüyüş alanı ile sizleri görsel anlamda da memnun etme anlayışındayız.

MESCİD

Plaza sakinlerimizin ve çalışanlarımızın ibadetlerini yapabilecekleri abdesthane ve bay-bayan mescidimiz hizmetinize sunulacaktır.

SAUNA VE TÜRK HAMAMI

Saunalar, sizi dakikalar içinde zararlı toksinlerden kurtardığı gibi vücudunuzun hastalıklara karşı verdiği savaşı destekler. Kan basıncınızı artırarak kardiovasküler sisteminize antrenman imkânı sağlar. Aynı zamanda kaslarınızdaki yorgunluğu kısa sürede atmanızı sağlar.

Negatif iyonlar sıcak taşlara serpilen su ile havaya fışkırırlar ve aldığınız nefes ile vücudunuza girerler. Negatif iyonları sayesinde insan üzerinde hissedilebilen olumlu etkiler yaratır. Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz, sporunuzu yaptıktan sonra rahatlayabileceğiniz tesisimizle hizmetinizde olacağız.

Hamamız geleneksel Türk Hamamı olarak hizmetinize sunulacaktır.

TUZ ODASI

Tuz terapisi özellikle solunum yolları rahatsızlıklarında etkilidir. Astım, bronşit, nefes darlığı, KOAH ve sinüzit hastalarında ciddi bir rahatlama sağlar. Yine solunum sistemi ile ilişkili olarak rahat nefes alamama kaynaklı uyku düzensizlikleri, uyku bozuklukları, sabahları yorgun uyanma durumlarında yüksek düzeyde faydası görülen bir yöntemdir. Bu konforu sizlere sağlamaktayız.

TOPLANTI SALONU VE SİNEMA ODASI

Toplantı salonumuzda, firmanız toplantılarını yapabilir; sekreterlik, yemek, çay ve kahve ikramlarımızdan yararlanabilmektedir.

Sinema salonumuzda çocuklar ve sizler için film gösterilerimiz olacaktır.

AÇIK VE KAPALI ÇOCUK OYUN ALANLARI

Açık ve kapalı oyun alanı seçeneğimizle çocuklarımız için her mevsim oyun zamanlarını geçirmek amacıyla sunduğumuz alanlarla sizin ve çocuklarımızın daha kaliteli zaman geçirmelerini istemekteyiz.

YÜRÜYÜŞ ALANI VE KAMELYA

Muhteşem peyzaj tasarımıyla yürüyüşlerinizi daha kaliteli ve huzurlu geçirmenizi sağlayacak, dinlenme ve vakit geçirmek için tasarlanmış kamelyalarıyla yorgunluğunuzu alacak alanları sizlere sunuyoruz.

KAFETERYA VE OYUN SALONLARI

Kafeteryamızdaki birbirinden leziz ürünlerle sevdiklerinizi ağırlama konforunu ayağınıza getiriyoruz. Zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda misafirlerinizi sitenizin kafeteryasında konuk etmenin ayrıcalığını sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

PLAZA HİZMETLERİMİZ

LOBBY&RESEPSİYON HİZMETİ

Rahatlatıcı atmosfere kendinizi alıştırın. Sıcak bir merhaba ile sizi ve değerli misafirlerinizi karşılayacak resepsiyon görevlilerimiz ile güne daha güzel başlayacaksınız.Resepsiyon birimimizde Acil Tıp Teknisyeni (ATT) personelleri ve gerekli teknik ekipmanlar bulundurulacaktır. Böylece Acil Sağlık problemlerinizle ilgili ilk müdahale sağlanacak ve zaman yönetimi olası olumsuzluklarda hayat kurtaracaktır.

Özel olarak oluşturulmuş ve sakinliğe odaklanmış lobby anlayışı, konuklarına keyifli bir yaşam alanı sağlıyor. Sadeliği ön plana çıkararak hazırlanmış Dosima Plaza lobisi işin içine şehrin yoğun yaşamından uzaklaştırma prensibini de katınca tam anlamıyla yaşamaya dair bir mekân haline geliyor. Her aşamasıyla mükemmel bir vakit geçirme deneyimi yaşatmak için tasarlanmış alan, daha özel bir şekilde düşünüldü ve ortaya konuldu. Her noktada samimi ve kaliteli hizmet anlayışını yansıtacak şekilde özel olarak seçilmiş ekibinin en önemli elemanlarından sayılan resepsiyon görevlileri konuklarına önemli olduklarını hissettiriyor. Ayrıca lobby alanına servis imkanıyla keyifli bir zaman geçirmeniz sağlanıyor.

MİSAFİR KABULÜ VE YÖNLENDİRME
7/24 TEKNİK SERVİS DESTEĞİ
BİNA GÖREVLİSİ
GÜVENLİK VE GÖZETİM HİZMETLERİ
ÇÖP TOPLAMA VE ATIK YÖNETİMİ
PEYZAJ VE BİTKİ BAKIM HİZMETLERİ
ORTAK ALANLARIN TEMİZLİK VE BAKIMI
İLAÇLAMA HİZMETLERİ
DAİRELER ARASI İLETİŞİM HİZMETİ

İSTEĞE BAĞLI KİŞİSEL HİZMETLER

HOUSEKEEPİNG HİZMETLERİ
DEKORASYON, TADİLAT HİZMETLERİ
SOSYAL HİZMET DESTEK ELEMANI
KIRTASİYE-KOPYALAMA MERKEZİ
KUAFÖR-BERBER-TERZİ HİZMETİ
KURU TEMİZLEME-ÇAMAŞIR-ÜTÜ
KİRALANABİLİR DEPO ALANLARI
DİYETİSYEN HİZMETİ, GÜNLÜK DİYET VEYA NORMAL EV YEMEKLERİ SUNUMU